Atribuită
Cumpărare directă
Comutator ST, siguranta automata 20 A, siguranta automata 32A, siguranta automata 16A, siguranta automata 25A, banda izolatoare neagra 20m, starter 4-25, starter 4-65, diblu plastic cu surub 8x60, diblu plastic cu surub 10x80, diblu plastic cu surub 12x60, canal cablu 25x16, cablu cyyf 3x2,5, panza bomfaier metal, disc debitat 125, scurgere rapida cu ventil 1” x1/4.
- Număr anunț
- DA25355555
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dunarea" al judetului Braila (CUI 4205530)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRICTELECOM DISTRIBUTION SRL (CUI 31232396)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.029,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.029,35 RON
- Data publicării
- 24.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.