Atribuită Cumpărare directă

MOBILIER PENTRU AMENAJARE BIROU UNIC DE RELATII CU PUBLICUL IMOBIL SITUAT IN PIATA EROILOR NR. 1A (inclusiv lucrarile de montaj la sediul ASSC Ploiesti, Piata Eroilor nr. 1A), respectiv integrarea in cadrul Biroului unic a Registraturii ASSC si a Registraturii Directiei Urbanism din cadrul PMP

Număr anunț
DA25349588
Autoritate contractantă
Administratia Serviciilor Sociale Comunitare Ploiesti (CUI 2843566)
Furnizor / câștigător
QUALITY CONFORT DESIGN S.R.L. (CUI 24729318)
Cod CPV
39130000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.764,71 RON
Valoare atribuită
11.764,71 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.764,71 RON

din 11.764,71 RON estimat