Atribuită
Cumpărare directă
6984000052396 FURTUN DESCARCARE 2.5M BUC 1.00*6.30 4890084012251 DETECTOR DE GAZ METAN SI CHCO 220V BUC 1.00*256.30 4006209455203 COLIER FURTUN SGS 16-27 W2 BUC 2.00*2.52 5948961004857 NIPLU PLASTIC PT. FURTUN DESCARCARE BUC 1.00*1.51 6984000123874 RAMIFICATIE Y DIN PLASTIC 3/4 BUC 1.00*8.32 6984000126479 ROBINET TRECERE SQUARE MF 3/4 BUC 1.00*31.01 8715598500109 GRIFFON GASTEC TAPE PT GAZ 12M*12MM 1MM BUC 1.00*5.80 6984000018613 GARNITURA ETANSARE 3/4' BUC 4.00*0.21
- Număr anunț
- DA25350328
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 39715300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 315,13 RON
- Valoare atribuită
- 315,13 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.