Atribuită
Cumpărare directă
Masca nebulizare (aerosoli) copil / adult(10buc X 3.90=39) Masca anestezie Timesco(MAR/4--5buc,MAR/5--5buc(10buc X 9.50=95) STILET (MANDREN) INTUBATIE 335 mm(2buc X 25=50) Bougie intubatie reutilizabila cu varf cude 15CH lungime 60cm(2buc X 170=340) Masca laringiana autoclavabila(MAR/4--2buc ,MAR/3--1buc)(3buc X 300=900) Robinet cu 3 cai - 3-way stopcock - cu extensie / prelungitor de 100mm(30buc X 6.90=207) Camp cirurgical steril 30 x 50 cm, 100 buc / cut(100buc X 2.95=295) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25351889
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
- Cod CPV
- 33157110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.926 RON
- Valoare atribuită
- 1.926 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.