Atribuită Cumpărare directă

Canule oxigen nazale ADULTI - NARINE ·Tub siliconat cu o lungime totala de 210cm ·Material silicon, latex-free, hipoalergenic, sa mentina constanta umiditatea fiziologica locala, reducand riscul deshidratarii mucoasei. ·Piesa nazala sa fie pozitionata la jumatatea lungimii, are forma ergonamica, usor de inserat, designul coarnelor sa evite deconectatea accidentala. ·Sistem de fixare a piesei nazale ce permite ajustarea pozitiei canulei ·Conector standard

Număr anunț
DA25363782
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33157800-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090 RON
Valoare atribuită
1.090 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.090 RON

din 1.090 RON estimat