Atribuită Cumpărare directă

Robinet de trecere cu sfera 3/4", corp alama racorduri filetate interior-interior si levier din otel pentru manevra

Număr anunț
DA25344423
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
PRESTCOM INSTAL SRL (CUI 14631150)
Cod CPV
44411100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.350 RON
Valoare atribuită
8.350 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.350 RON

din 8.350 RON estimat