Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA. cu termen de val 30.06.2020 solutie speciala pentru nutritia enterala a pacientului diabetic, ambalata in easy bag 500ml, fara aroma, cu cel putin 3% fibre. Cantitate de carbohidrati sub 10%. pentru acest produs TVA 9%

Număr anunț
DA25350561
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33692300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat