Atribuită Cumpărare directă

Halat operatie steril uf - halate chirurgicale intarite, sterile, de unica utilizare, impachetate individual in hartie sterilizare impreuna cu 2 prosoape maini, dimensiuni S-XXL, conform ADV1134661 / 10.03.2020 Pachetizare: 50 bucati / cutie

Număr anunț
DA25358571
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.850 RON
Valoare atribuită
10.850 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.850 RON

din 10.850 RON estimat