Atribuită Cumpărare directă

Masuratori toporafice necesare intocmirii planurilor topografice si intabularea diferitelor obiective din Comuna Miresu Mare ( drum Lucacesti, pasune Tulghies).

Număr anunț
DA25351623
Autoritate contractantă
COMUNA MIRESU MARE (CUI 3627625)
Furnizor / câștigător
SPĂTAR GEOMATICS SRL (CUI 35088391)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat