Atribuită Cumpărare directă

1.Autocut 46-2: cap cu fir pentru motocoase STIHL: 2 buc. 2.Cutit DESIS 300-3: CUTIT PENTRU DEFRISAT: 6 buc. 3.Piatra polizor aparat GUDE: 1 buc. 4.Colt 3/8 13 RS: alcatuieste lant de motofierastrau: 25 buc. 5.Viziera de protectie cu plasa: 3 buc. 6.Ulei amestec , la 1L, STIHL, rosu, pentru motoare in doi timpi: 7 buc. 7.Ulei STIHL HP ULTRA, full sintetic: 6 buc. 8.Ulei lant FOREST, pentru ungere, la 1 L: 3 buc. 9.Rezerva autocut 2,7 mm x 358 m:: 1 buc. 10.Fir Nylon-Carbon PRO 2,7 mm x 55 m, la rola: 2 buc. 11.Colt 1/4 11 PM3, pentru emondor STIHL: 32 buc( pentru alcatuirea lantului) 12.Sina 30 cm 1.1 mm 1/4": 1 buc(pentru emondor) 13.Ulei motor HONDA 1L, pentru motoare in 4 timpi, 10W30 API: 4 buc. 14.Colt 3/8 16 RSC: 30 buc.

Număr anunț
DA25370690
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.707,22 RON
Valoare atribuită
2.707,22 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.707,22 RON

din 2.707,22 RON estimat