Atribuită
Cumpărare directă
Nitro PDF-creare, conversie pdf in word si excel, editare pdf, comprimare, esigning, semnatura digitala, se integreaza facial ci Microsoft Office, OneDrive, si browser de internet licenta de tip electronic cu link de download si cheie de activare, licenta perpetua, upgrade disponibil dde la versiunile 9, 10,11 si 12 vatre v13 upgrade gratuit la ultimele versiuni pe masura ce sunt lansate in Nitro
- Număr anunț
- DA25345909
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.747,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.747,40 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.