Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare a deseurilor medicale infectiose si farmaceutice (coduri deseuri: 180101(180103*), 180102, 180103, 180109) inclusiv medicamentele cu regim special-citotoxice si citostatice (cod deseu: 180108*), pentru perioad01.04.2020 - 31.12.2020, cu furnizarea urmatoarelor ambalaje: 1. Saci ‘’Pericol biologic’’ 500x600 mm(40 l) -630 buc. 2. Recipient taietoare intepatoare 2,3 l-180 buc. 3. Cutii carton pt. infectioase moi(20 l)-180 buc. 4.Cutii carton pt. anatomo-patologice(20 l)- 9 buc mai putin CONDITII DE LIVRARE: Colectarea de la sediul autoritatii contractante, trei ori pe saptamana, conform contract. de colectare, transport, eliminare deseuri medicale periculoase codurile - 18 01 01, 18 01 03*, 18 01 01 (18 01 03*). Pretul nu include TVA.

Număr anunț
DA25370567
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ZIMNICEA (CUI 4469140)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.500 RON
Valoare atribuită
11.500 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.500 RON

din 11.500 RON estimat