Atribuită
Cumpărare directă
Rely+On™ Virkon™ - dezinfectant medical, curata si dezinfecteaza intr-un singur pas. Nu este toxic. Se foloseste pentru dezinfectia suprafetelor, echipamentelor si mobilierului in saloane, clinici, sectii de chirurgie, ATI, stomatologie si laboratoare din spitale. Se prezinta sub forma de pulbere in recipient de 5kg. ce se dizolva in apa. Solutia rezultata este eficienta impotriva a peste 200 de virusuri, bacterii si fungi. Aviz NOU nr. 4277BIO/02/12.24, valabil pana in 31.12.2024
- Număr anunț
- DA25359951
- Autoritate contractantă
- Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
- Furnizor / câștigător
- MEDLINE INTERNATIONAL SRL (CUI 12777672)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 24.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.