Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici tehnice: Aparat sin plastic pentru pulverizarea solutiilor destinate combaterii insectelor si altor daunatori in gradinile de legume si livezile de pomi fructiferi , usor de intretinut. Capacitate rezervor: 16 litri Este prevazut cu: Regulator de presiune (1,5 bari-3 bari-deschis) Curele reglabile, cu perinite Duza pentru erbicidat, cotita Cleme de fixare pentru brat si lance Duza reglabila si adaptor pentru alte accesorii Maner pentru transportare - Reversibil
- Număr anunț
- DA25360586
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI 17295275)
- Cod CPV
- 42996100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,80 RON
- Valoare atribuită
- 211,80 RON
- Data publicării
- 24.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.