Atribuită Cumpărare directă

KIT CURATARE = 2 SET; ROLA ETICHETARE TESTARE AUZ SERA = 5 BUC.; VARFURI ALBASTRE 7 MM = 3 BUC.; VARFURI VERZI 3 MM = 10 BUC.

Număr anunț
DA25366972
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
SONOROM SRL (CUI 9164147)
Cod CPV
33711760-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.210 RON
Valoare atribuită
2.210 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.210 RON

din 2.210 RON estimat