Atribuită Cumpărare directă

Manusi examinare nitril albastre pudrate PRIMA(100 BUC) Denumirea: Manusi examinare, 100buc Marca comerciala: PRIMA Culoare: Albastru Marimi: M,L, Compozitie material: nitril Caracteristici: - asigura dexteritate in folosire, sensitivitate si au manseta pentru protectie maxima. - produse de unica folosinta si nu sunt gandite pentru a fi spalate si refolosite. - usor pudrate - ambidextre - nesterile Aplicatii medicale: in clinici si laboratoare Aplicatii stomatologie: in cabinete stomatologice Aplicatii igiena: pentru menaj, in industria alimentara in procesare alimente, catering, fast-food, manipularea alimentelor, pentru gradinarit sau la bucatarie Instructiuni de folosire: inainte de folosire, inspectati cu atentie manusile pentru a observa orice urma de deteriorare Instructiuni de securitate: A nu se folosi in aplicatii care necesita protectie mecanica sau termica. Manusile de nitril nu contin proteine ca si latexul natural si nu provoaca alergii. In astfel de cazuri consultati medicul

Număr anunț
DA25395005
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI-JUDETUL MEHEDINTI (CUI 4222174)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,98 RON
Valoare atribuită
119,98 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,98 RON

din 119,98 RON estimat