Atribuită Cumpărare directă

Conform descrierii din catalog iar la reperul Drum image original C/M/Y pack pentru Konika Minolta C250i 65000 pagini = 1 buc yellow+1 buc magenta+1 buc cyan.

Număr anunț
DA25369761
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.586,40 RON
Valoare atribuită
5.586,40 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.586,40 RON

din 5.586,40 RON estimat