Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale 2000 kg / luna x 9 luni x 4.40 lei /kg= 79.200 lei fara T.V.A. CONTRACT 01.04.2020-31.12.2020 BULEVARDUL BASARABIA NR. 21. SECTOR 2 Servicii de colectare, transport, procesare si eliminare deseuri medicale si deseuri chimice 400 kg/luna x 9 luni x 12 lei/kg = 43.200 lei fara T.V.A. CONTRACT 01.04.2020-31.12.2020 BULEVARDUL BASARABIA NR. 21. SECTOR 2
- Număr anunț
- DA25382914
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122.400 RON
- Valoare atribuită
- 122.400 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.