Atribuită Cumpărare directă

Sindrila bituminoasa solzi maro/negru - 6 mp (2 cutii), Cuie sindrila zinc, 3,25 mm - 5 kg

Număr anunț
DA25360983
Autoritate contractantă
Directia Servicii Publice, Sport si Agrement Botosani (CUI 24401506)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
221,59 RON
Valoare atribuită
221,59 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

221,59 RON

din 221,59 RON estimat