Atribuită Cumpărare directă

SET 6 PAHARE VIN ALB ,SET 3,00 ,SET 6 PAHARE APA , SET 4.00, SET 6 PAHARE VIN ROSU , SET 3,00 TAVA INOX OVALA 35X26,4X2CM 251 BUC 2,00, TAVA INOX OVALA 45X33,8X2CM 412 BUC 3,00, TIRBUSON CU ARIPIOARE BUC 3,00

Număr anunț
DA25366923
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
516,12 RON
Valoare atribuită
516,12 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

516,12 RON

din 516,12 RON estimat