Atribuită Cumpărare directă

Articole papetarie

Număr anunț
DA25402384
Autoritate contractantă
S.C. SALUBRITATE CRAIOVA (CUI 27969145)
Furnizor / câștigător
DD MARKETING AGENCY SRL (CUI 29127470)
Cod CPV
22816300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
408,65 RON
Valoare atribuită
408,65 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

408,65 RON

din 408,65 RON estimat