Atribuită Cumpărare directă

Casetele de testare COVID-19 IgG / IgM (WB/S/P) reprezinta o metoda imuno-cromatografica foarte rapida (10 minute) pentru detectarea calitativă a anticorpilor IgG și IgM la SARS-CoV-2 din sânge integral, ser sau plasmă de origine umană, ca ajutor în diagnosticarea infecțiilor primare și secundare cu coronavirus (SARS-COV-2; 2019-nCoV). Testul are marcaj CE, IVD si are o acuratete excelenta (99,6% IgG; 97,8% IgM) Ambalare: cutie cu 25 de teste ambalate individual, 25 pipete, solutie tampon (in sticluta picuratoare), instructiuni de folosire; Se vinde numai la cutie completa cu 25 de teste! Produsele sunt in tranzit, cu livrare dupa data de 13 Aprilie 2020.

Număr anunț
DA25391779
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat