Atribuită Cumpărare directă

Adecvat pentru: Dezinfectia suprafetelor, dezinfectie aerosol, dezinfectia încaperilor, dezinfectie prin pulverizare Tipul produsului: Gata de utilizare Eficienta inalta: Bacterii, virusuri, fungi si spori Ambalare: Flacon sigilat 1 l sau canistra 10L Compozitie: Sanosil 010- solutie dezinfectanta pe baza de peroxid de hidrogen si cationi de argint. Actiune terminala asupra aeromicroflorei ( bactericida, fungicida, virulicida si sporicida

Număr anunț
DA25386577
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
24959000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat