Atribuită
Cumpărare directă
CUTIT DE COLT PENTRU STRUNG P30 25X25X200MM =10BUC X 31,34 =313,40 CUTITDE COLT PENTRU STRUNG P30 30X30X200MM =5 BUC X 34,5 =172,5 CUTIT DE COLT PENTRU STRUNG PE STANGA P30 25X25X200MM =10BUC X 31,79 =317,90 CUTIT DE COLT PENTRU STRUNG PE STANGA P30 25X25X200MM =10BUC X 29,88 =298,8 CUTIT DE STRUNG DE COLT PE DREAPTA P30 25X25X200MM =20BUC X 31,79 =635,80 CUTIT DE COLT PENTRU STRUNG P30 30X30X200MM =10BUC X 33,9 =339,0 CUTTIT DE STRUNG PENTRU FILET INTERIOR PE DREAPTA 25X25X200MM 10BUC X 25,32 =253,2 CUTIT DE STRUNG PENTRU FILET INTERIOR 20X20X200MM =10BUC X 24,4 =244,0 TOTAL PACHET =2574,60LEI
- Număr anunț
- DA25405184
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI 6245590)
- Cod CPV
- 42670000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.574,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.574,60 RON
- Data publicării
- 31.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.