Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER XEROX VERSALINK C9000DN BK - 1 buc. CARTUS TONER XEROX VERSALINK C9000DN C - 1 buc. CARTUS TONER XEROX VERSALINK C9000DN Y - 1 buc. CARTUS TONER XEROX VERSALINK C9000DN M - 1 buc. CARTUS TONER XEROX VERSALINK C9000DN BK / C / Y / M - OEM CAPACITATE 12.300 PAG C/MY si 18.900BK

Număr anunț
DA25377486
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PITESTI - CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI PITESTI (CUI 4317967)
Furnizor / câștigător
SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.994,24 RON
Valoare atribuită
3.994,24 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.994,24 RON

din 3.994,24 RON estimat