Atribuită Cumpărare directă

1 MAXIL ULTRA RAPID DEZINFECTANT 250ML BUC 7 25,1261 175,8827 2 DEZINFECTANT SUPRAFETE OSIP BUC 5 33,5294 167,647 3 DEZINFECTANT MAINI K-SEPT 0.750L BUC 8 26,8067 214,4536 4 MASCA PROTECTIE BUC 100 4,2017 420,1

Număr anunț
DA25379640
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA ECOLECT MURES (CUI 24219033)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
978,15 RON
Valoare atribuită
978,15 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

978,15 RON

din 978,15 RON estimat