Atribuită Cumpărare directă

servicii de reparare si intretinere instalatii electrice

Număr anunț
DA25376685
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE ILUMINAT PUBLIC (CUI 39186171)
Furnizor / câștigător
MARYELECTRIC SRL (CUI 15168895)
Cod CPV
50711000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.310 RON
Valoare atribuită
2.310 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.310 RON

din 2.310 RON estimat