Atribuită Cumpărare directă

Masca de protectie din material netesut, 3 straturi, 3 pliuri, lamela nazala, nesterila, de unica folosinta. Limiteaza transmiterea infectiilor pe cale respiratorie. Certificari CE/ ISO / FDA (SUA) Comanda minima la masti: 1.000 buc Timp de livrare 10 zile lucratoare. Produsele vor fi insotite la livrare de declaratie de conformitate . Termenul de valabilitate al produselor va fi de min. 12 luni de la data receptiei. Comanda va fi transmisa si prin fax/e-mail.

Număr anunț
DA25401369
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat