Atribuită
Cumpărare directă
314/30.03.2020(RAR Ialomita) Stingator cu pulbere tip P50 = 898 lei/buc NOTA: La cerere se ofera toata gama de stingatoare si echipamente PSI, Stingator cu pulbere tip P100 = 1491,00 lei/buc NOTA: La cerere se ofera toata gama de stingatoare si echipamente PSI, Pichet PSI complet echipat cu mijloace de prima interventie pentru limitarea si stingerea incendiilor = 650,00 lei/buc NOTA: La cerere se ofera toata gama de stingatoare si echipamente PSI
- Număr anunț
- DA25404680
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO STING COMPANY S.R.L. (CUI 32971141)
- Cod CPV
- 35111300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.039 RON
- Valoare atribuită
- 3.039 RON
- Data publicării
- 31.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.