Atribuită Cumpărare directă

Cartus laser compatibil HP Laser Jet PRO MFP M477 fdn CF411X Cartus laser compatibil HP Laser Jet PRO MFP M477 fdn CF412X Cartus laser compatibil HP Laser Jet PRO MFP M477 fdn CF413X

Număr anunț
DA25379449
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,42 RON
Valoare atribuită
228,42 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,42 RON

din 228,42 RON estimat