Atribuită Cumpărare directă

PROMO:VAR 15L+3L AMORSA 2BUC X 112.6050 SPUMA ACTIVA 20 KG 1BUC X 106.7227 SILICON ACRILIC 280ML 1BUC X 8.3193 SPUMA POLIURETANICA PT.PISTOL IARNA 750ML 3BUC X 23.4454 FOLIE ACOPERIRE 4X5M EXTRA REZIST.(45810) 2BUC X 10.8403 BANDA ADEZIVA 4522 50MX50MM 45229 2BUC X 8.8235 TRAFALET ZUGRAV 25M 03917 1BUC X 17.6471 PENSULA LATA X-6 70MM(72346) 1BUC X5.4622 TAVA PT.TRAFALET 370X340 0146-0323734 1BUC X 6.2185 ANTIMUCEGAI 500GR PISTOL (12) 2BUC X 12.5210 SPRAY ANTIMUCEGAI 500ML 3BUC X 10.8403 PASTA IMBINARE GM53 5KG 1BUC X 12.5210 AMORSA ZIDARIE G8109 5L 1BUC X 16.3866 PROMO:VAR SUPERLAVABIL INT.15L 1BUC X 213.4454

Număr anunț
DA25399689
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
779,17 RON
Valoare atribuită
779,17 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

779,17 RON

din 779,17 RON estimat