Atribuită
Cumpărare directă
Trusa transfuzie sange cu ac plastic -300 buc , ,Seringa insulina 1ML cu ac detasabil - 2200 buc ,Sonda alimentatie CH 8 - 200 buc , Sonda alimentatie CH 16 - 120 buc ,Sonda Nelaton CH18 - 120 buc , Sonda aspiratie CH 14 - 210 buc ,Sonda aspiratie CH 16 - 420 buc , Sonda aspiratie CH 18 -210 buc , Sonda Foley 2 cai CH 14 -20 buc ,Sonda Foley 2 cai CH 16 -120 buc ,Sonda Foley 2 cai CH 18 - 60 buc ,Sonda Foley 2 cai CH 20 -60 buc
- Număr anunț
- DA25385103
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
- Cod CPV
- 33194200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.528,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.528,40 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.