Atribuită Cumpărare directă

oxidice air (5l) - 50 litri, Oxidice air (1l) - 100litri, Oxidice S-DES (5l) - 50 litri, HMI SCRUB (750ml) - 100 fl

Număr anunț
DA25403373
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
Cod CPV
39811200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.750 RON
Valoare atribuită
8.750 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.750 RON

din 8.750 RON estimat