Atribuită Cumpărare directă

Materiale promotionale in cadrul proiectului E-Cultura: Biblioteca Digitala a Romaniei: 1. Mape cu insert 20 coli A4 - 500 bucăți - cf. ofertei; 2. Agendă A5 - 100 bucăți - culoare albastru deschis; material: copertă buretată, imitație piele (înlocuitor piele), foi dictando, sistem de prindere cu mecanism metalic cu inele cu posibilitatea de adăugare/înlocuire pagini, buzunar interior; nedatată, include calendar pe anul în curs și încă 2 ani, sărbătorile religioase ortodoxe și harta României (pe ultima pagină). 3. Agendă A5 - 160 bucăți - personalizare prin serigrafie 1 culoare, culoare: negru / natural, material: piele PU / plută, foi dictando, prindere prin legare, copertă din plută naturală și înlocuitor piele, curea din cauciuc. 4. Baterie externă - 230 bucăți - cf. ofertei; 5. Sacoșe carton - 500 bucăți - cf. ofertei; 6. Pliante A4 - 200 bucăți - cf. ofertei, 7. Pixuri - 160 bucăți - realizate din hârtie reciclată cu finisaj din plută, vârf și clips de culoare neagră, mină albastră; - personalizare prin tampografie; - sistem de deschidere prin apăsare. 8. Pixuri - 340 bucăți - din aluminiu cu stylus touch screen, mină albastră, sistem de deschidere prin apăsare, personalizare prin gravură, culoare: neagră, cu vârf și clips cromate; 9. Ecusoane - 150 bucăți - cf. ofertei; 10. Cană termică - 160 bucăți - cf. ofertei.

Număr anunț
DA25405095
Autoritate contractantă
MINISTERUL CULTURII (CUI 4192812)
Furnizor / câștigător
CEREBRALART MEDIA SRL (CUI 17516961)
Cod CPV
39294100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.634 RON
Valoare atribuită
44.634 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.634 RON

din 44.634 RON estimat