Atribuită Cumpărare directă

1. tub tld 36w, 2. priza dubla st cp, 3. keranet 1kg, 4. electrozi sb 3.25, 5. electrozi sf 3.25, 6. disc abr 230x1.9, 7. priza schuko simpla st, 8. priza dubla pt, 9. matura sorg extra, 10. coada ciocan, 11. galeata 20l, 12. surub 18x80, 13. piulita 18, 14. saiba plata 18, 15. manusi pvc petrol, 16. lacat 50 bronz, 17.otel beton pc 20, 18. ciment structo plus 40kg. mai putin

Număr anunț
DA25402969
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
Furnizor / câștigător
SIRFA CON SRL (CUI 14493278)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.088,32 RON
Valoare atribuită
1.088,32 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.088,32 RON

din 1.088,32 RON estimat