Atribuită Cumpărare directă

PRODUS FIERT SI AFUMAT AMBALAT IN VID : 108 kg la um01517 sihlea si 35 kg la um02243 rm.sarat.

Număr anunț
DA25376202
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.803,80 RON
Valoare atribuită
3.803,80 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.803,80 RON

din 3.803,80 RON estimat