Atribuită Cumpărare directă

Viziera de protectie, cu ecran din PVC transparent. Prindere comoda in partea din spate a capului. Usor de ajustat pe orice dimensiune a capului. Vizibilitate buna, fara distorsiune, protejeaza fata, ochii, nasul de stropiri cu substante de lucru sau cu fluide vatamatoare. Grosime 200 microni. Greutate 20g. Marime universala. Culoare alba. Mod de ambalare: 20 buc./cutie.

Număr anunț
DA25387688
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM 02534 IASI (CUI 4540054)
Furnizor / câștigător
ABC CONTROL SRL (CUI 29686854)
Cod CPV
18142000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.134 RON
Valoare atribuită
1.134 RON
Data publicării
29.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.134 RON

din 1.134 RON estimat