Atribuită
Cumpărare directă
1. TEST RAPID ANTIGEN HEPATITA B - 50 BUC – 1.48 lei/test, producator Artron, Canada 2. TEST RAPID ANTI HEPATITA C - 50 BUC – 2.48 lei/test, producator Artron, Canada 3. TEST RAPID ANTI HIV 1,2 - 50 BUC – 2.49 lei/test, producator Artron, Canada 4. TEST RAPID ANTI TREPONEMA IgG/IgM ( SYPHILIS) IgA - 200 buc – 1.34 lei/test, Producator Koroglu
- Număr anunț
- DA25384253
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "Eftimie Diamandescu" Balaceanca (CUI 4364519)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 590,50 RON
- Valoare atribuită
- 590,50 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.