Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Acer Aspire A515-54G-511F cod NX.HMZEX.003 cu geanta ASUS si mouse ASUS i5-10210U,1600 MHz,Screen 15.6",Resolution 1920x1080, Screen type Non-Glare IPS, RAM 8GB,DDR4,SSD 512GB, Placa video dedicata NVIDIA GeForce MX250 de 2 GB ,LAN Gigabit,Keyboard ENG, Battery run time up to 11 hours, 4 cells, 1xHDMI,1xAudio-Out, 1xUSB 2,2xUSB 3.0, 1xUSB type C, 1xRJ45, Wireless LAN 802.11a/b/g/n/ac/ax,Bluetooth,Card Reader SD,FINGERPRINT READER, KIT HDD INCLUS Microphone Built-in Speakers, WebCam , Bootable Linux, Black, Width 364.3 mm, Height 17.95 mm, Depth 250.5 mm ,Weight 1.9 kg, garantie 24 de luni
- Număr anunț
- DA25391565
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.949,58 RON
- Valoare atribuită
- 2.949,58 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.