Atribuită
Cumpărare directă
TABLETE CLORAMINA 10 41.86 MANUSI CHIRURGICALE 1 22.5 ASEVI 5L 8 33 DOMESTOS 5L 7 38.5 CLIN GEAM/ AJAX GEAM 8 5.5 ALCOOL SANITAR 10 5 IGIENOL DEZINFECTANT PULV 10 21.5 DEZINFECTANT BIONET A15 2020 5 76.5 FARAS CU MARGINE CAUCIUC 2019 55 3 COADA DIN LEMN 75 2 SAPUN SOLID 100 GR 40 1.25 MOP BBC 220GR 30 3.9 HARTIE IGIENICA 200 GR 240 0.72 PROSOP BAIE 5 12.61 PROSOP BUMBAC 550 GR/MP 50X90 25 11 SACI MENAJ 35 L 45 3 GALEATA CU STORCATOR 20 8.42 MATURA EUROPEEA 25 4
- Număr anunț
- DA25395969
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU (CUI 4385430)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.062,35 RON
- Valoare atribuită
- 3.062,35 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.