Atribuită
Cumpărare directă
Alimentare cu energie electrica Iluminat Public L = 200 ml Realizare circuit subteran cu cablu de tip AcyAby 3x35+16 mmp de la stalpul de tip SE10 existent din LEA 0,4 kV pe o distanta de aproximativ 40 ml, pana la primul stalp SE10 nr. 1 nou. Realizare in continuare circuit monofazat aerian cu conductor tip TYIR 16+25 mmp Al pe o distanta de aprox. 120 ml pana la ultimul stalp de tip SE10 nr. 4 nou. ( se vor monta 4 buc. Stalpi – 2 buc tip SE10 si 2 buc tip SE4 ); Realizare priza de pamant cu rezistenta de dispersie Rp <=10 ohmi la stalpii de tip SE10 nr. 1 si nr. 4 noi. - echipare stalpi noi cu AIL tip LED 30 W VOLTANA - 0. - realizare documentatie pentru obtinerea AC; - realizare PTe; - obtinere avize si acorduri conform CU.
- Număr anunț
- DA25384748
- Autoritate contractantă
- COMUNA JUCU (PRIMARIA) (CUI 4426212)
- Furnizor / câștigător
- AMPER GRUP SRL (CUI 17998658)
- Cod CPV
- 45310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.606,31 RON
- Valoare atribuită
- 28.606,31 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.