Atribuită Cumpărare directă

Sonda Foley 2 cai si balonas 12,14,16,18,24 Germanmed ambalate steril, individual, confectionate din latex, Certificat CE branula 26= 100 buc branula 24= 200 buc branula 18= 500 buc sonda aspiratie 10= 10 buc sonda aspiratie 8= 30 buc sonda foley 16= 50 buc sonda foley 18= 60 buc sonda endotraheala 7= 20 buc sonda endotraheala 7.5= 10 buc sonda endotraheala 8= 10 buc trusa perfuzie= 5000 buc

Număr anunț
DA25395262
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33196000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
668,50 RON
Valoare atribuită
668,50 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

668,50 RON

din 668,50 RON estimat