Atribuită
Cumpărare directă
LEVOFLOXACINUM SOL. PERF. 5mg/ml Cutie cu 30 pungi de perfuzie din poliolefina avand capacitatea de 100 ml a cate 100 ml sol. perf. , Cutie x 2 suporturi termoformate x 5 fiole din sticla incolora x 2 ml solutie injectabila,Cutie x 30 plicuri unidoza din hartie/Al/PE x granule acoperite (2 ani)
- Număr anunț
- DA25400711
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
- Cod CPV
- 33651100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.956,65 RON
- Valoare atribuită
- 12.956,65 RON
- Data publicării
- 31.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.