Atribuită Cumpărare directă

STERGATOR SPC12-9060.05 ALBASTRU 2BUC X 32.7731 STERGATOR SPC12-6040.20 2BUC X 15.9664 STERGATOR SPC12-6040.28 VERDE 3BUC X15.9664 STERGATOR SPC12-9060.11 GRI 1BUC X 32.7731 STERGATOR SPC12-9060.28 VERDE 4BUC X 32.7731 STERGATOR SPC12-6040.11 GRI 3BUC X 15.9664 STERGATOR SPC12-9060.16 NEGRU 1BUC X 32.7731

Număr anunț
DA25399715
Autoritate contractantă
Comuna Iacobeni (Primaria comunei Iacobeni) (CUI 4441158)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
389,91 RON
Valoare atribuită
389,91 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

389,91 RON

din 389,91 RON estimat