Atribuită
Cumpărare directă
STRIPURI DETERMINARI URINARE -STRIPURI DE URINA 14 G COMPATIBIL CU URIT 500 B / 100 STRIPURI/CUT cu 14 parametri: - leucocite, corpi cetonici, nitriti, urobilirubina, bilirubina, proteine, glucoza, densitate, sange, ph, acid ascorbic, microalbumina, calciu, creatinina.
- Număr anunț
- DA25351449
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- ROTEST SRL (CUI 13362371)
- Cod CPV
- 33696700-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.720 RON
- Valoare atribuită
- 3.720 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.