Atribuită Cumpărare directă

PARACETAMOL INFOMED 10 mg/ml PRODUCATOR: INFOMED FLUIDS S.R.L. - ROMANIA TVA = 9% PRETUL ESTE FARA TVA DESCRIERE: Cutie cu 50 pungi PVC x 100 ml sol. perf.

Număr anunț
DA25351179
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.741 RON
Valoare atribuită
7.741 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.741 RON

din 7.741 RON estimat