Atribuită Cumpărare directă

Servicii prestate in conformitate cu prevederile din Caietul de sarcini nr. 946/23.03.2020 incarcat mai jos la "Documente atasate". Acceptul d-voastra semnifica insusirea si asumarea Caietului de sarcini.

Număr anunț
DA25348661
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI SEBES (CUI 16029704)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.362,75 RON
Valoare atribuită
4.362,75 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.362,75 RON

din 4.362,75 RON estimat