Atribuită
Cumpărare directă
1622353986 VALVE REGUL. - 1 buc., 1089062120 SOLENOID VALVE 110V 50HZ - 2 buc., 0581120016 COUPLING(ELBOW) - 2 buc., 2901029801 MAINTENANCE KIT - 1 buc., 2901056300 AUTOMATIC DRAIN KIT - 4 buc., 1630114600 OIL RIF NDURANCE 5L - 1 buc., conform Referatului de necesitate nr.261/03.03.2020.
- Număr anunț
- DA25360997
- Autoritate contractantă
- THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS COPCO ROMANIA SRL (CUI 17479588)
- Cod CPV
- 42132300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.510,04 RON
- Valoare atribuită
- 5.510,04 RON
- Data publicării
- 24.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.