Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE ALIMENTARE: 200G METRO CHEF UNT 80%; 1L OLYMPUS LAPTE UHT 1.7%; 1KG SOLOMONESCU SMANTANA 30%; CCA1KG INDLACTO MOZZA FIORELL; CCA 2KG SOLOM CASCAVAL RAMNIC; 350G OLYMPUS TELEMEA DE VACA; MC CIOLAN AFUMAT DEZOSAT; METRO CHEF SALAM DE SIBIU; PULPA VITA RASOL ALB SANCOM; PIEPT PUI DEZ PG CUMSECADE; PUI GRILL TAVA TRANSAVIA; FICAT DE PUI TV TRANSAVIA; ARIPI DE PUI GASTRO ATM; COTLET PORC F OS VACUM; CEAFA PORC F OS VACUM; SOMON RONDELE 2-4; 2L TOMIS ULEI FL S; 1L CIRIO ULEI MASLINE EXV; 500 TOMI KETCHUP PICANT
- Număr anunț
- DA25349970
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 697,81 RON
- Valoare atribuită
- 697,81 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.