Atribuită Cumpărare directă

conform descriere in baza devizului estimativ

Număr anunț
DA25352626
Autoritate contractantă
Comuna Firliug (Primaria Firliug jud. Caras Severin) (CUI 3227815)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
45316000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135.377,15 RON
Valoare atribuită
135.377,15 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135.377,15 RON

din 135.377,15 RON estimat